O firmie

Kim jesteśmy?

Nasza firma zajmuje się transportem kontenerowym. Realizujemy transporty na terenie całej Unii Europejskiej, jak również na wschodzie Europy. Obsługujemy porty takie jak Hamburg, Bremerhaven, Gdańsk, Rotterdam, Antwerpia, Le Havre, Barcelona, Marsylia, Genua, Koper, Pireus, Kłajpeda. W ofercie mamy także odwozy z terminali kolejowych w Małaszewiczach, Łodzi, Duisburgu oraz wielu innych. Przewozimy różne rodzaje kontenerów, od standardowych (20', 30', 40', 45'), po Open Top, chłodnicze, jak również kontenery zawierające materiały niebezpieczne (ADR).

 

Nasze atuty

doswiadczenie.png

Doświadczenie

Firma Poltrans Sochaczew Sp. z o. o. powstała w roku 2015 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rynku transportowym. Firma powstała jako spółka-córka firmy Poltrans S.C., co pozwoliło  nam wykorzystać wiedzę i doświadczenie zdobywane w branży od 2002 roku. Dzięki temu, organizując transporty potrafimy fachowo i profesjonalnie dopasować dostępne oferty do aktualnego zapotrzebowania klienta. To sprawia, że baza firm, które z nami współpracują, sukcesywnie się zwiększa. Aktualnie współpracujemy z ponad 300 podwykonawcami, co daje nam zaplecze około 1200 aut.

bezpieczenstwo.png

Bezpieczeństwo

W naszych biurach w Sochaczewie i Gdyni zatrudniamy kompetentnych i rzetelnych pracowników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem powierzonych transportów. Posiadamy ubezpieczenia OC oraz wszystkie wymagane licencje. Wszystkie usługi wykonywane przez naszą firmę świadczone są w oparciu o OGÓLNE POLSKIE WARUNKI SPEDYCYJNE (OPWS).

szybkosc.png

Szybkość

Powierzone nam ładunki są dostarczane sprawnie i na czas, biorąc pod uwagę czas pracy kierowcy i możliwości rozładunkowe.

niezawodnosc.png

Kompleksowość

Oferujemy Państwu również organizację formalności spedycyjnych:

  • przekazów celnych T1,
  • zgłoszeń celnych Z –numer (Hamburg) oraz BHT –numer (Bremerhaven)
  • kompleksową organizację VGM